[طراحی فروشگاه اینترنتی]

فروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتی در سه پکیج با توجه به نیاز شما در نظر گرفته شده است . لازم به تاکید است ظاهر سایت به صورت اختصاصی و برای شما طراحی خواهد شد و از قالب های آماده استفاده نخواهد شد . برای مشاهده امکانات بر روی هر یک از پکیج ها کلیک کنید .

 

فروشگاه پایه

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

طراحی اختصاصی


مناسب فروشگاهای تک محصولی


۲۰۰ مگابایت فضا رایگان


مشاهده ریز امکانات

فروشگاه استاندارد

۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

طراحی اختصاصی


مناسب فروشگاه های کوچک


۵۰۰ مگابایت فضا رایگان


مشاهده ریز امکانات

فروشگاه پیشرفته

۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

طراحی ریسپانسو اختصاصی


کلیه امکانات فروشگاه حرفه ای


۱۰۰۰ مگابایت فضا رایگان


مشاهده ریز امکانات


پیشنهاد ما جهت انتخاب فروشگاه اینترنتی مناسب ، با توجه به نوع فعالیت شما

 

فروشگاه اینترنتی پکیج پایه
فروشگاه اینترنتی پایه بهترین انتخاب برای فروشگاههای تک یا چند محصولی می باشد. علاوه بر محصولات فیزیکی شما میتوانید خدمات را نیز در این قالب عرضه نمایید. شما به راحتی می توانید محصولات و خدمات را مدیریت کنید و سفارشات را پیگیری نمایید.قابلیت پرداخت آنلاین برای این پکیج وجود دارد و کاربر میتوانید با اتصال به درگاههای بانک سفارشات خود را تکمیل نماید.این یکیچ به سادکی بر روی پگیج های وب سایت قابل نصب میباشد و شما میتوانید یک سایت تخصصی داشته باشید. کلیه امکانات این پکیج را اینجا مشاهده نمایید.
فروشگاه اینترنی پکیج پایه
این پکیج مناسب فروشگاه هایی کوچک با تعدادی حدود ۳۰ الی ۵۰  محصول است . با توجه به انتخاب این پکیج شما کلیه امکانات استاندارد یک فروشگاه اینترنتی را در اختیار خواهید. علاوه بر آن اخد نماد اینترنتی نیز همراه پکیج دریافت می گردد. در این پکیج قابلیت پیگیری محصول بعد از سفارش توسط کاربر وجود دارد.پرداخت آنلاین و محاسبه قیمت پستی هم در فروشگاه لحاظ گردیده است. در کل این پکیج به علت زود بازدهی بهترین انتخاب برای فروشگاههای تازه تاسیس می باشد. کلیه امکانات فروشگاه پکیج استاندارد را اینجا مشاهده نمایید .
طراحی فروشگاه پکیج پیشرفته
این پکیج کاملترین پکیج فروشگاهی است که می توان به پرداخت آنلاین . مقایسه محصولات ، سیستم انبار داری، پیگیری سفارش ، سیستم ارسال پیامک، انواع اسلایدر ، کوپن تخفیف، حراج و فروش های دوره ای ویژه، ثبت نام کاربر ، بخش مقالات و صفحات ، نظرات کاربر و … بسیاری موارد دیگر که می توانید در این صفحه آنها را مشاهده نمایید .این پکیج انتخاب هوشمندانه ای برای فروشگاه هایی است که می خواهند به صورت طولانی مدت در این بازار سرمایه گذاری نمایند.

فروشگاه اینترنتی

رنگ بندی وبسایت را انتخاب کنید
الگو را انتخاب کنید
یادداشت:
Powered By Shaparak