[نمونه طراحی بنر | سایز ۷۲۸ × ۹۰]

طراحی بنر تبلیغاتی | مرکز تخصصی طراحی بنر گیف و متحرک | طراحی بنر فلش

بهتر است جهت سهولت کار، متن های تبلیغاتی خود را به صورت تفکیک شده برای هر اسلاید ذکر نمایید همین طور تصاویر و رنگ بندی مورد نظر خود را نیز انتخاب نمایید . جهت انتخاب می توانید از بنر های زیر استفاده نمایید. هر بنر تبلیغاتی با در نظر گرفتن حجم میتواند دارای دو یا سه اسلاید باشد .در زیر تعدادی از بنرهای تبلیغاتی نمایش داده شده است تا شما بهتر با مفهوم، کاربرد و نحوه طراحی آن آشنا شوید.

پکیج یک

۲۵,۰۰۰ تومان

بنر گیف


یک سایز


در اندازه دلخواه


تحویل یکروزه


baner1-bt

پکیج دو

۵۰,۰۰۰ تومان

بنر گیف


سه سایز متفاوت


در اندازه های دلخواه


تحویل ۴۸ ساعته


baner2-bt

پکیج سه

۸۰,۰۰۰ تومان

بنر گیف


پنچ سایز متفاوت


در اندازه های دلخواه


تحویل ۴۸ ساعته


baner3-bt

طراحی بنر فلش ۲Kimianetwork-728 ۴Smsmart-728 ۵Simalian-728 ۲۳MorvaHost-4-728 AgahiCar-728 baner-2nate baner-44est baner-arkanet-5 baner-arzaniha-3baner-joomaria baner-byads baner-chargereseller1 baner-datagozar    baner-Hiapple-2 baner-iranfanavari baner-iranpanelsms baner-istoreonlinebaner-kandohost baner-misanweb baner-netbarg2 baner-nextads baner-nikpor baner-offmax baner-parbida baner-roozads baner-takcloob baner-toorah BBTO-728 Failcon-728 Janebiphone-728 Mediya-728Morvahost-728 NahrBlog-P2-728 Nasljavan-728 otoborj-728 Payamakaval-728 Persianteach-728 Pouyasazan-728 SafareThailand-728 Seke24-728 Sharjapp-728 Sms3030-728 Smsbartar-728 Smsbartar-728-P2 Smscrm-728

 

طراحی بنر تبلیغاتی | نمونه بنر تبلیغاتی | طراحی بنر فلش | نمونه طراحی بنر | آموزش طراحی بنر | طراحی بنر های خاص

بد نیست بدانید که بنرهای گیف با توجه به پیشرفت روز افــزون بحث تبلیغــات اینترنتی و مانور بیشتر مدیران تجاری بر روی تبلیغات سایت ها، هـم اکنون هم از لحاظ جذابیت و هم از لحاظ قدرت نمایش و تــاثیر گــذاری بــالایی که دارد مورد استقبال خیلی از مدیران قرار گرفته است .

ارائه پیام تبلیغات در قالب و فرمت گرافیک و با شیوه هنری، یکی از ویژگی های طراحی بنر گیف می باشد. بنرها پیام تبلیغاتی خود را در قالب یک طرح هنری و گرافیکی به مخاطب عرضه می دارند. ما تلاش میکنیم با طراحی بنر متحرک تبلیغاتی  یا طراحی بنر فلش منحصر به فرد و با کیفیت بالا به موفقیت شما کمک کنیم ، زیرا آگاهیم موفقیت ما در گرو موفقیت شماست. خدمات ما ترکیبی از کیفیت حرفه ای ، قیمت مناسب و ارائه خدمات سریع به مشتریان است . 

طراحی بنر فلش

رنگ بندی وبسایت را انتخاب کنید
الگو را انتخاب کنید
یادداشت:
Powered By Shaparak